O nas - 33 Studio / Pracownia Architektoniczna

Przejdź do treści
O 33 Studio
______________________________
IDEA


Dzięki szczegółowej analizie i obserwacji rynku inwestycji budowlanych oraz kilkuletniemu udziałowi w rożnych etapach procesu inwestycyjnego osób tworzących naszą grupę, postanowiliśmy połączyć nasze doświadczenia z zakresu projektowania, wykonawstwa, obsługi prawnej, finansowej oraz marketingu i stworzyć 33 Studio.


Tym samym wychodzimy na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony inwestorów na pełną i fachową obsługę całego procesu inwestycyjnego, tworząc w pełni indywidualny dla każdego inwestora system obsługi inwestycji budowlanych, przeznaczony zarówno dla dużych, komercyjnych jak i dla średnich, i małych inwestycji.            


Naszym głównym zadaniem jest zaoferowanie inwestorowi pełnej obsługi inwestycji od pomysłu i analizy inwestycyjnej poprzez projekt wielobranżowy, wykonawstwo budowlane, marketing i promocję aż po okres użytkowania i utrzymania obiektu. I co najważniejsze zapewniamy pełną koordynację prawną i finansową całej inwestycji.            


Jesteśmy przekonani, że tylko połączenie wszystkich specjalistów uczestniczących w procesie inwestycyjnym w jedną sprawnie działającą grupę gwarantuje stabilność oraz pewność powodzenia inwestycji i co najważniejsze daje wymierne oszczędności finansowe dla inwestora.

NASZ ZESPÓŁ


mgr inż. arch. Dariusz Perucki


mgr inż. arch. Michał Dudek


mgr inż. arch. Anna Fajger


mgr inż. arch. Justyna Pecka - Przybyło
WSPARCIE PRAWNE


radca prawny mgr Barbara Perucka

MAILING LIST:


© 2016 Created with 33 Studio
ADRES:

33 Studio sp. z o.o.
ul. Działowskiego 1 pok 108
30-399 Kraków, Polska

PRACUJEMY W GODZINACH

Pn-Cz: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 13:00
Sobota: wolne
PRACOWNIA

+48 737 133 878        +48 517 500 648
Email Adres pracownia@33studio.pl
                         biuro@33studio.pl
Wróć do spisu treści